«Відправ ластівку на фронт…»

Студенти та викладачі факультету журналістики об’єдналися задля важливих і актуальних ініціатив сьогодення. Цього вечора лунали пісні, прозові твори та поезія про війну та з війни.

«Ідея організувати такий вечір виникла вже давно, – зізнається голова Студентської ради факультету журналістики Вероніка Матвієнко, – поки ми виходимо на навчання, поки ми офлайн. У нас дуже багато творчих людей на факультеті журналістики – це і студенти, і викладачі.  Найголовніше і найактуальніше зараз це те, що триває війна у країні, тому ми вирішили зробити благодійний захід. Ми зв’язувалися через спеціальні додатки з нашими студентами, які зараз на фронті, вони нам скинули свої вірші, тож сьогодні прозвучить їхня поезія».  

Заступниця декана факультету журналістики Наталія Шайда цього вечора декламувала поезію Тараса Матвіїва, Героя України, командира взводу 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила, випускника факультету журналістики, який загинув 10 липня 2020 року під Троїцьким.

«Він був надзвичайно талановитим студентом, вправним журналістом. Українцем з великої літери, він був потужним громадським діячем, писав гарні вірші, – згадує  доц. Наталія Шайда. – Мені приємно, мені дуже гордо, що саме мені випала честь зачитати вірш нашого студента. Вірю, що неодмінно здобудемо таку омріяну перемогу і незалежність. Ми за кожного з наших солдатів, за кожного воїна і за кожного волонтера щоденно молимось Богу».

Також  на факультеті журналістики започатковано акцію на підтримку наших захисників «Відправ ластівку на фронт». Із творчих робіт студентів і викладачів факультету журналістики було виготовлено листівки, які можна придбати за благодійний внесок і підписати нашим воїнам. 12 жовтня буде завершено акцію, а вже 14 жовтня наші захисники читатимуть теплі побажання і слова вдячності, залишені на листівках.