Платні послуги

ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

ПослугаЦіна
Тематична бібліографічна довідка містить перелік первинних джерел інформації з певної теми (як правило, у вигляді бібліографічного списку). Тематична довідка класифікується за трудомісткістю її виконання. Категорія складності залежить від цільового призначення довідки, кола і характеру використаних джерел бібліографічного пошуку, критеріїв відбору, обсягу включених бібліографічних записів.Мінімальна вартість тематичної довідки 58 грн. (45 хв).
Адресно-бібліографічна довідка встановлює наявність та (або) місцезнаходження документа у фонді Наукової бібліотеки. Довідка видається користувачу у вигляді бібліографічного опису документа, що супроводжується шифром зберігання документа у фонді.Мінімальна вартість 51,00 грн за підготовку (40 хв).
Фактографічні довідки містять відомості про конкретні факти, події, явища реальної дійсності, дані з різних галузей знань, трактування термінів тощо. Фактографічна довідка може містити також посилання на джерело фактографічної інформації, але тільки після відповідних фактографічних даних. Працівник бібліотеки робить уточнення з запитуваних матеріалів, проводить пошук по деталізації, конкретизації даних з досліджуваного користувачем питання.Мінімальна вартість довідки 58,00 грн за підготовку (45 хв).
Редагування бібліографічного опису полягає в уніфікації, корекції розміщення сукупності бібліографічних відомостей про документ, наведених за певними правилами, і призначених для ідентифікації та загальної характеристики документа. Редагування здійснюється відповідно до ДСТУ ГОСТ7.1:2006 як цілих списків літератури, так і окремих описів.Вартість одного опису – 43,00 грн.
Фотокопіювання та сканування фондів НБ до 1945 року видання (включно) забезпечують тільки працівники Наукової бібліотеки. Копіювання документів технічними засобами можна здійснити за умови належного стану збереження документа.
У випадку копіювання видання в повному обсязі – на електронні копії накладається водяний знак, як підтвердження права власності Наукової бібліотеки. Термін виконання робіт з копіювання документів залежить від кількості матеріалів, а в середньому триває 24 години після отримання квитанції про оплату (оригінал чи копія). Виконане замовлення надсилається на електронну адресу користувача, яке рекомендується вилучити із Google диска відразу після його отримання.
Вартість копіювання 1 сторінки чи її фрагменту – 12,00 грн.
Проведення екскурсії передбачає огляд головного читального залу, що прикрашений розписами Юліуша Макаревича (1854-1936) та Юліана Буцманюка (1885-1967), а також книгосховища з конструкцією 1902 р. (вул. Драгоманова, 5). Екскурсанти матимуть нагоду ознайомитися з історією найстарішої бібліотеки України та особливостями формування її фондів від XVII cт. і до наших днів. Ми пропонуємо різні тематичні екскурсії: загальна екскурсія головним корпусом, екскурсія сектором рідкісної книги, екскурсія для бібліографів та інші.
Для представників освітньої сфери екскурсії – безплатні.
За детальною інформацією звертайтеся до відділу культурно-просвітницької роботи:
Тел.: (032) 239-45-17
Ел. пошта: [email protected]
Вартість проведення екскурсії за одну годину – 767,00 грн.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Бланк замовлення на виготовлення цифрових копій документів

Реквізити для оплати платної послуги

Координатор платних послуг НБ – Шиндировська Світлана В’ячеславівна

тел. +38 097 830 57 31

email: [email protected]

Наказ ректора “Про встановлення вартості платних послуг у Науковій бібліотеці” №450.

Наукова бібліотека забезпечує надання таких платних довідок та послуг: тематичної, адресно-бібліографічної, фактографічної, редагування бібліографічного опису, копіювання документів технічними засобами та проведення екскурсії. Бібліографічні довідки виконуються на базі фонду Наукової бібліотеки, електронних каталогів інших бібліотек та мережі Інтернет загалом. Терміни виконання бібліографічних довідок та інших платних послуг залежать від об’ємів пошукового матеріалу, складності запитів та особливостей джерельної бази бібліографічного пошуку. Передбачено внутрішнє (при безпосередньому контакті з користувачем) та зовнішнє (за запитами, які надходять від віддалених користувачів каналами зв’язку – телефон, електронна пошта тощо) виконання довідок та послуг.